Skip to main content
Technische storingen

Storing zondag 23-07-2023

We willen jullie op de hoogte stellen van een storing die plaatsvond op zondag 23 juli 2023 bij GetFulfilment.com. Hierdoor zijn niet alle bestellingen van die dag op tijd verwerkt. We begrijpen dat dit voor enige ongemakken heeft gezorgd en we bieden onze oprechte excuses aan.

Ons team heeft direct actie ondernomen om de oorzaak van de storing te achterhalen en te voorkomen dat dit in de toekomst gebeurt. We hebben hard gewerkt om de achterstand in bestellingen zo snel mogelijk in te halen en we zijn blij om jullie te laten weten dat we vandaag, maandag 24 juli 2023, succesvol zijn geweest in het verwerken van alle uitstaande bestellingen.

Bij GetFulfilment.com is het onze topprioriteit om jullie een betrouwbare en efficiƫnte service te bieden. We hebben maatregelen genomen om ervoor te zorgen dat een dergelijke storing zich niet herhaalt en dat we onze normale operationele efficiƫntie kunnen handhaven.

Als je vragen hebt over je specifieke bestelling, aarzel dan niet om contact op te nemen met onze klantenservice. Ons team staat altijd klaar om je te helpen en eventuele zorgen die je hebt naar tevredenheid op te lossen.